TP-Link MC112CS netwerk media converter 100 Mbit/s Single-mode Zwart

€32,-

  • Beschikbaar op aanvraag
  • Af te halen in onze winkels
  • Beste prijsgarantie
  • Technische support

Informatie

106882
FeatureFeature Value
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens100 Mbit/s
NetwerkstandaardIEEE 802.3,IEEE 802.3u
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100 Mbit/s
Koperen ethernetbekabelingstechnologie10BASE-TX,100BASE-FX,100BASE-TX
Auto MDI/MDI-XJa
Duplex systeemVolledig, Half
Ondersteundende kabel typesCat3,Cat4,Cat5
Vezel-optische connectorSC
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Fibre channel-poorten1
Maximaal bereik20000 m
Golflengtemultiplexing (WDM)Ja
Draad modus structuurSingle-mode
InternNee
LED-indicatorenJa
Kleur van het productZwart
Vermogensverbruik (max)2,41 W
Breedte95 mm
Diepte73 mm
Hoogte27 mm
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
DuurzaamheidscertificatenRoHS

Gerelateerde producten

TP-Link TL-SM5110-SR netwerk transceiver module Ve...

€40,-

TP-Link TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Ve...

€58,-

TP-Link TXC432-CU3M InfiniBand-kabel 3 m SFP+ Zwar...

€64,-

TP-Link MC210CS netwerk media converter 1000 Mbit/...

€44,-

TP-Link MC111CS netwerk media converter 100 Mbit/s...

€36,-