TP-LINK TL-SM311LM netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 850 nm

€20,-

  • Beschikbaar op aanvraag
  • Af te halen in onze winkels
  • Beste prijsgarantie
  • Technische support

Informatie

106937
FeatureFeature Value
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens1250 Mbit/s
Soort aansluitingmini-GBIC/SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundNee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorLC (UPC)
Vezelkabel diameters ondersteund50/125,62.5/125 µm
Maximaal bereik550 m
Golflengte850 nm
NetwerkstandaardIEEE 802.3z
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
DuurzaamheidscertificatenRoHS

Gerelateerde producten

TP-LINK TXM431-LR netwerk transceiver module Vezel...

€68,-

TP-LINK TXC432-CU1M InfiniBand-kabel 1 m SFP+ Zwar...

€56,-

TP-LINK TL-SM311LS netwerk transceiver module Veze...

€20,-

TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s...

€23,-

TP-LINK TL-MC1400 netwerkchassis Zwart...

€218,-