TP-LINK TL-SM311LS netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 1310 nm

€20,-

  • Beschikbaar op aanvraag
  • Af te halen in onze winkels
  • Beste prijsgarantie
  • Technische support

Informatie

106938
FeatureFeature Value
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens1250 Mbit/s
Soort aansluitingmini-GBIC/SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundNee
Vezel-optische connectorLC (UPC)
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm
Maximaal bereik10000 m
Golflengte1310 nm
NetwerkstandaardIEEE 802.3z
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
DuurzaamheidscertificatenRoHS

Gerelateerde producten

TP-LINK TL-MCRP100 power supply unit 102 W Zwart...

€79,-

TP-LINK TXM431-LR netwerk transceiver module Vezel...

€68,-

TP-LINK TX432 netwerk transceiver module Vezel-opt...

€200,-

Ubiquiti SFP+-Transceiver RJ45 10G...

€85,-

TP-LINK TXM431-SR netwerk transceiver module Vezel...

€42,-