TP-Link TL-SM321B netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP

€23,-

  • Beschikbaar op aanvraag
  • Af te halen in onze winkels
  • Beste prijsgarantie
  • Technische support

Informatie

106940
FeatureFeature Value
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens1250 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundNee
Vezel-optische connectorLC (UPC)
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm
SFP-zendernormBX
Maximaal bereik10000 m
NetwerkstandaardIEEE 802.3z
Golflengtemultiplexing (WDM)Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS)85369010
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 80 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
DuurzaamheidscertificatenRoHS

Gerelateerde producten

Ubiquiti SFP+-Transceiver RJ45 1G...

€28,-

TP-Link MC100CM netwerk media converter 100 Mbit/s...

€37,-

TP-Link TL-SM5220-1M Glasvezel kabel SFP+ DAC Zwar...

€34,-

TP-Link TL-MC1400 netwerkchassis Zwart...

€252,-

TP-Link TL-SM331T netwerk transceiver module Vezel...

€29,-