TP-Link TL-SM331T netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

€29,-

  • Beschikbaar op aanvraag
  • Af te halen in onze winkels
  • Beste prijsgarantie
  • Technische support

Informatie

159962
FeatureFeature Value
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens1250 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezelkabel diameters ondersteund50/125 µm
Maximaal bereik300 m
Golflengte850 nm
NetwerkstandaardIEEE 802.3ae
Code geharmoniseerd systeem (HS)85369010
Kleur van het productZilver
Ingangsspanning3.3 V
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Aantal producten inbegrepen1 stuk(s)
GebruiksaanwijzingJa

Gerelateerde producten

TP-Link TL-SM5220-3M Glasvezel kabel SFP+ DAC Zwar...

€40,-

TP-Link TL-SM321A netwerk transceiver module Vezel...

€40,-

TP-Link TXC432-CU3M InfiniBand-kabel 3 m SFP+ Zwar...

€64,-

TP-Link MC112CS netwerk media converter 100 Mbit/s...

€32,-

TP-Link TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Ve...

€61,-