TP-Link TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

€61,-

  • Beschikbaar op aanvraag
  • Af te halen in onze winkels
  • Beste prijsgarantie
  • Technische support

Informatie

146114
FeatureFeature Value
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundNee
Vezel-optische connectorLC
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm
SFP-zendernormLR
Maximaal bereik10000 m
Golflengte1310 nm
NetwerkstandaardIEEE 802.3ae
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS)85369010
Hot-plug ondersteuningJa
MerkcompatibiliteitTP-Link
Compatibele productenSwitches with 10G SFP+ ports, like JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, and more.
CertificeringFCC, CE
Ingangsspanning3.3 V
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Aantal producten inbegrepen1 stuk(s)

Gerelateerde producten

TP-Link TL-MCRP100 power supply unit 102 W Zwart...

€79,-

TP-Link TL-SM5110-SR netwerk transceiver module Ve...

€40,-

TP-Link MC210CS netwerk media converter 1000 Mbit/...

€45,-

TP-Link TXC432-CU3M InfiniBand-kabel 3 m SFP+ Zwar...

€64,-

TP-Link MC112CS netwerk media converter 100 Mbit/s...

€32,-