TP-LINK TXM431-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

€42,-

  • Beschikbaar op aanvraag
  • Af te halen in onze winkels
  • Beste prijsgarantie
  • Technische support

Informatie

106880
FeatureFeature Value
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundNee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorLC
Vezelkabel diameters ondersteund50/125,62.5/125 µm
SFP-zendernormSR
Golflengte850 nm
Tx-golflengte (min)-7,3 nm
Tx-golflengte (max)-1 nm
Rx-golflengte (min)-9,9 nm
Rx-golflengte (max)-1 nm
Hot-plug ondersteuningJa
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
GebruikershandleidingJa

Gerelateerde producten

TP-LINK TL-MCRP100 power supply unit 102 W Zwart...

€79,-

TP-LINK MC111CS netwerk media converter 100 Mbit/s...

€32,-

TP-LINK MC210CS netwerk media converter 1000 Mbit/...

€39,-

TP-LINK TL-SM321A netwerk transceiver module Vezel...

€37,-

TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s...

€23,-